Czytaj

VERVA Street Racing

VERVA Street Racing to wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjno-sportowe oraz największa impreza tego typu w Polsce odbywająca się od 2010 roku! Pierwsze trzy edycje miały miejsce w centrum Warszawy, którego ulice zmieniły się w prawdziwy tor wyścigowy!

W 2013 roku impreza została przeniesiona na Stadion Narodowy, gdzie odbyło się najpopularniejsze show motoryzacyjne na świecie – Top Gear Live. Zeszłoroczna edycja - Dakar na Narodowym, nawiązała do najsłynniejszego i najtrudniejszego rajdu terenowego na świecie. Szósta edycja show zawita do stolicy 24 października 2015 roku. Zaproszenie do udziału ponownie przyjęli legendarni brytyjscy prezenterzy – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.

VERVA Street Racing to spektakularne święto motoryzacji w samym sercu stolicy Polski. Impreza łączy w sobie wyścigi czołowych serii samochodowych z show motoryzacyjnym typu Stunt, Drift itp. W ramach imprezy odbywa się Pit Party, podczas którego publiczność ma możliwość obejrzenia z bliska najbardziej luksusowych, sportowych i egzotycznych samochodów z całego świata.

Co roku Warszawę odwiedzają najlepsze światowe zespoły wyścigowe, rajdowe, legendarni kierowcy i motocykliści, a także ikony świata showbiznesu sprawiając, że VERVA Street Racing to punkt na mapie najważniejszych imprez motoryzacyjnych i lifestylowych, którego nie można pominąć.